کاشت مو به روش FUT

با پیشرفت علم راه های مختلفی برای درمان ریزش مو و طاسی وجود دارد. یکی از راه های موثر برای درمان کم مویی و طاسی کاشت مو است.

کاشت مو روشهای مختلفی دارد که در این مقاله قصد داریم در ارتباط با کاشت مو به روش FUT با شما صحبت کنیم.

امروزه راه حل های گوناگونی برای رفع طاسی سر و یا ریزش شدید موها توصیه میشود ،

کاشت مو ها به صورت طبیعی میتواند مشکلات ناشی از طاسی و کچلی در افراد را حل نماید .

پیش ازاین گفتیم که روش های مختلفی برای کاشت موها در نظر گرفته میشود که میتوان به روش های کاشت به صورت FIT, FUT اشاره کرد .

FIT روش بدون نیاز به جراحی برای کاشت

FUT روش نیازمند به جراحی برای کاشت مو میباشد .

کاشت مو به روش FUT

بنابه تشخیص پزشک و یا تصمیم خود فرد میتوان یکی از این دوروش و یا ترکیب هردو روش را برای ایجاد خط رویش انتخاب کرد . خط رویش با ایجاد یک خط فرضی بر روی سر و پر کردن خطوط از فولیکول های مو که جایگاه رشد مو خواهند بود در نظر گرفته میشود .

تفاوت روش های جراحی و بدون جراحی در نحوه ی برداشتن فولیکول های مو میباشد و تفاوتی در مدل کاشت وجود ندارد

درواقع واحد های فولیکولی دارای چند تار موهستند که از آنها برای پیوند استفاده میشوند ، این فولیکول ها درست از قسمتی از سر شما برداشته میشوند که مستعد ریزش مو نباشند و احتمال ریزش در انها بسیار کم باشد .

برداشتن فولیکول های مو به صورت نواری از پشت سر خواهد بود ،که در انتها به جلوی سر و یا قسمت های مورد نیاز پیوند داده میشود .

در  تکنیک FUT طاسی سر، با کاشت موهاي طبيعي که در حال رشد هستند برطرف میشود و در جلوی سر خط موي متناسب با چهره ایجاد میشود. موهای کاشته شده با این روش به صورت دائمی بوده و رشد خواهند کرد و بعد از مدتی مانند سایر موها میتوان انهارا شستشو داد ، کوتاه کرد و یا حالت داد. در صورتی که روش FUT توسط یک پزشک ماهر و با تجربه انجام شود موها به صورت طبیعی جلوه نموده و از ظرافت خاصی برخوردار خواهد بود .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − هفت =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/themsazi/public_html/wp-includes/functions.php on line 3778