نکات پس از کاشت مو

نکات پس از کاشت مو را در این بخش قرار می دهیم تا بیشتر با مراقبت های پس از کاشت مو آشنا شوید :

  • 1-آیا پس از انجام کاشت مو جای زخم روی پوست سر باقی می ماند؟

خیر،با پیشرفت روز افزون تکنولوژی کاشت مو،هیچ اثری جز شکافی به اندازه بیرون آمدن افشانه های مو بر روی پوست سر ایجاد نمی شود . موهای کاشته شده با سایر موها موجود مشابهت دارند و قابل تشخیص نخواهند بود.

  • 2-آیا در حین عمل کاشت مو  یا بعد از عمل بیمار احساس درد دارد؟

خیر ،این عمل با بی حسی موضعی انجام می شود .برای این عمل فرد کاملا  بیهوش نمی شود چون نیاز به تغییر وضعیت بیمار  در حین عمل است.فرد بیمار در حین عمل  هیچ دردی احساس نمی کند و می تواند فیلم و موسیقی گوش دهد.

نکات پس از کاشت مو

  • 3- آیا موها ی کاشته شده قابل اصلاح کردن هستند؟

بله ،موهای کاشته شده در بهترین کلینیک کاشت مو در تهران کاملا  طبیعی هستند و رشد می کنند،در واقع یک عضو زنده از ژن خود شما  به پوست سرتان پیوند خورده است .

  • 4- آیا برای انجام کاشت مو باید تمام موهای خود را بتراشیم؟

بله،برای جلوگیری از عفونت و سهولت در برداشت ،باید موها کاملا ماشین شوند .

  • 5- اگر قسمتی از پوست سر سوخته باشد ،امکان کاشت در آن قسمت وجود دارد ؟

بله،کاشت مو بر روی اثرات سوختگی و همین طور خراشهای عمیق حاصل از زخم ،در روی پوست سر و یا قسمت های دیگری از پوست امکان پذیر است.

  • 6- برای انجام کاشت مو ،روش FIT بهتر است یاFUT؟

هر دوی این روش ها جز روش های متداول کاشت مو در بهترین مرکز کاشت مو هستند .انتخاب روش کاشت بستگی به شرایط بیمار،وضعیت طاسی ،میزان شلی یا سفتی پوست و وضعیت بانک مو  دارد.

در بیمارانی که پوست سرشان ارتجاع کمی دارد و یا بیمارانی که تمایل دارند موی پشت سر را کوتاه نگاه دارند یا افرادی که بانک موی ضعیفی دارند و تمایل دارند،بیشترین تعداد گرافت در یک جلسه برایشان کاشت شود و تراکم برایشان مهم است و یا از عوارض جراحی نگرانند ،روشFITارجعیت دارد.

  • 7-آیا عمل کاشت به موهای قبلی فرد آسیب نمی زند؟

اگر هنگام برش زدن برای کاشت مو  دقت لازم صورت نگیرد به ریشه های موهای اطراف آسیب وارد می شود و سبب ریزش در آن ناحیه می گردد.زدن شکاف نیاز به دقت و سرعت زیادی دارد .در نتیجه باید در انتخاب پزشک خود دقت لازم را داشته باشیم.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − پنج =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/themsazi/public_html/wp-includes/functions.php on line 3778