عمل بینی استخوانی قوزدار

بینی های استخوانی معمولا همراه با قوز هستند ، بیشتر افراد  هنگام مراجعه به دکتر محسن زارعی جراح بینی خوب در تهران  ، در رابطه با میزان هزینه عمل  بینی استخوانی؟ روش عمل  بینی استخوانی ؟ تفاوت بینی های گوشتی و استخوانی ؟ و اینکه ایا احتمال پدید آمدن قوز بعد از جراحی بینی وجود دارد یا خیر  ؟ سوال می پرسند . اگر بینی شما استخوانی است  و البته همراه با قوز می باشد ، بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید .

عمل بینی استخوانی قوزدار

عمل بینی استخوانی قوزدار

بینی های قوزدار

بیشتر افراد با بینی استخوانی ، دارای یک قوز و یا بر آمدگی  در بینی خود هستند ، که این قوز سبب شده است  بینی به شکل خمیده  شود  . در حققیت  از شایع ترین علل مراجعه افراد برای جراحی بینی ،   برداشتن قوز بینی  می باشد .  قوز بینی بیشتر  به دلیل عامل وراثت  به فرد  انتقال داده می شود ، اما عواملی همچون  ضربه ، تصادفات  و مواردی از این قبیل هم می تواند در ایجاد قوز بینی  موثر باشند .

 تاثیر جراحی بینی در جراحی بینی های قوزدار

یک اصل مهم در جراحی بینی  ، مهارت بالای جراح بینی است ، اما فاکتور اصلی برای  افزایش رضایت بیمار  و موفقیت در جراحی بینی ضخامت و پوست بینی بیمار است ،  به همین دلیل  افراد با بینی های استخوانی با ترس و دلهره کمتری برای جراحی آماده می شوند .

قوز بینی از خصوصیات بینی های  استخوانی است و معمولا بینی های گوشتی بر آمدگی روی بینی خود ندارند .  جراح بینی  نقش موثری در نتیجه حراحی دارد اما نمی توان گفت مراقبت های بیمار بعد از جراحی در این نتیجه بی تاثیر است .  دکتر محسن زارعی جراح بینی استخوانی در مرحله اول در جراحی،  به  خلق یک بینی هماهنگ با ، ساختار  چهره فرد توجه می کنند  و سعی بر این دارند تا با  خلق یک بینی طبیعی، زیبایی چهره فرد را بیافزایند .

در جر احی بینی استخوانی، امکان  ایجاد یک بینی عروسکی  برای جراح وجود دارد ،زیرا  بینی های استخوانی  از ساختار و غضروف های خوبی برخوردار هستند، اما جراح بینی باید این نکته را در نظر داشته باشد که  کوچک کردن بیش از اندازه  بینی  می تواند سبب بروز بسیاری از مشکلات تنفسی در فرد گردد .

دکتر محسن زارعی جراح بینی و متخصص گوش ،حلق و بینی می باشند ،شما می توانید برای تماس و مشاوره با شمار های زیر تماس بگیرید .:۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۵-۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۶

در پاسخ به این سوال که امکان برگشت قوز بینی  بعد از جراحی بینی در ابتدا  مطرح شد ، باید گفت   امکان برگشت قوز بینی بعد از جراحی وجود ندارد  و  جراحی بینی استخوانی به نسبت بینی های گوشتی  موفق تر می باشد ، همچنین رضایت بیمار بعد از جراحی از این نتایج بیشتر است .

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر  و  یافتن پاسخ سوالات خود با  شماره ی     ۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۵ تماس بگیرید. دکتر محسن زارعی یکی از با تجربه ترین جراحان در حوزه جراحی بینی استخوانی  هستند که  شما می توانید  برای جراحی بینی  به او  اطمینان کنید .

با تشکر مدیریت سایت دکترمحسن زارعی جراح بینی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 1 =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/themsazi/public_html/wp-includes/functions.php on line 3783