جراحی نوک بینی

شکل و اندازه نوک بینی اثر بسیار مهمی بر فرم کلی بینی ما دارد با جراحی بینی میتوان این مشکل را برطرف کرد. در حقیقت زیبایی بینی تا حد زیادی به شکل نوک آن بستگی دارد. بینی بشکل یک هرم است که راس آن در بالا و قاعده اش در پایین و بشکل مثلث است. یک راس این مثلث نوک و دو راس دیگر کنار سوراخهاست. غضروفها همانند سه پایه باعث شکل دهی این قسمت بینی هستند، در حقیقت دو غضروف که که به فرم دو ضلع یک زاویه هستند در کنار هم قرار گرفته و قاعده بینی را تشکیل میدهند. شکل و نحوه قرار گیری این دو غضروف تعیین کننده اندازه و شکل نوک بینی میباشند.

جراحی نوک بینی

جراحی نوک بینی

در یک بینی زیبا نوک باید از قسمتهای دیگر برجسته تر بوده واز نظر ارتفاع، پهنا و اندازه هم استاندارد باشد. نوک بینی نازیبا ممکن است خیلی بزرگ، بیش از حد پهن یا باریک باشد. گاهی نیز نوک بینی دچار افتادگی و یا انحراف است. گاهی هم ممکن است بیش از حد برجسته باشد.
تمام ازن اشکالات در جراحی نوک بینی قابل اصلاح میباشد. البته لازم به اشاره است که جراحی نوک بینی قسمت از پیچیده ترین تکنیکها برخوردار بوده و جراح باید از مهارت و تجربه بالایی در بکار بردن این روشها برخوردار باشد. شنیده میشود که برخی میگویند نوک بینی پس از مدتی بعد ازجراحی نوک بینی به شکل قبلی بازمیگردد، مثلا دچار افتادگی میشود، ولی این اصلاحات باید بنحوی باشد که برای زمان بسیار طولانی ماندگار بوده و برگشتی در آن نباشد و توسط جراح بینی خوب در تهران انجام گیرد تا نتایج خوبی حاصل شود .

جراحی بینی استخوانیجراحی بینی گوشتی

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هشت =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/themsazi/public_html/wp-includes/functions.php on line 3778