همانطور که می دانید در حوزه جراحی های زیبایی عمل زیبایی بینی یکی از پر طرفدارترین جراحی ها بوده که متقاضیان زیادی داشته اشت . با توجه به نوع بینی هر شخص که منحصر به فرد می باشد ممکن است تکنیک های مختلفی انجام شود و  نتیجه جراحی بینی استخوانی و یا بینی های گوشتی بعد از  کم شدن ورم بینی دیده خواهد شد  . اما نوعی از جراحی بینی وجود دارد که  با هدف ترمیم بینی انجام می گیرد این عمل که به جراحی بینی ثانویه نیز معروف می باشد تمامی ایراداتی که در جراحی بینی اولیه به وجود آمده است را برطرف خواهد کرد .

اهداف جراحی بینی ترمیمی

  • در این عمل ظاهر بینی بازسازی می شود و  در صورتی که بینی به اندازه زیادی کوتاه و بلند و یا پهن و باریک شده باشد برطرف خواهد شد .
  • اگر در عمل قبلی برخی از مشکلات بینی همچنان باقی مانده باشد به طور کامل ارزیابی شده و برطرف خواهد شد .
  • یکی از مهم ترین اهداف جراحی بینی ترمیمی برطرف کردن مشکلات تنفسی می باشد که راه هوایی بینی را که منجر به مسدود شدن راه تنفسی آنها شده است را اصلاح می کند .

جراحی ترمیمی بینی

جراحی بینی ترمیمی چگونه است ؟

از آنجایی که  در این عمل مقداری محدودیت وجود دارد شاید تمامی مانورهایی که مد نظر جراح بینی و همچنین بیمار است قابل اجرا نباشد زیرا بینی در عمل های پیشین دستخوش تغییرات شده و  بافت بینی به اندازه زیادی دستکاری شده است . با هر بار عمل بینی و ایجاد برش و آسیب به بافت پوست و زیر پوست جراحی ترمیم بینی سخت تر خواهد شد.در این جراحی تمامی ایرادات بیمار  که در دو دسته مشکلات ظاهری و مشکلات تنفسی می باشد، برطرف می شود. برخی  افراد از عمل بینی اولیه خود ناراضی بوده اند به همین دلیل  با نگرانی و ناامیدی اقدام به جراحی ترمیم بینی می کنند و همین امر کار جراح بینی را سخت تر می کند.

انتخاب جراح بینی

از آنجایی که این عمل دچار پیچیدگی های بیشتر می باشد بیماران باید در انتخاب جراح بینی خود دقت بیشتری داشته باشند  زیرا تجربه پزشک برای بازسازی بینی بسیار کمک کننده خواهد بود  و شما می توانید پیش از اقدام به جراحی نمونه ایی از عمل های ترمیمی پزشک خود را مشاهده کنید .

چه زمانی برای جراحی ترمیمی بینی مناسب است ؟

از آنجایی که با جراحی بینی اولیه بافت بینی تخریب شده  و در خونرسانی اختلال ایجاد شده است   بنا به میزان بهبودی هر فرد باید زخم ها به مقدار زیادی خوب شده باشد و همچنین ورم بینی از بین رفته باشد تا نتیجه جراحی بینی به طور کامل آشکار شده  باشد و سپس  فرد می تواند اقدام به عمل ترمیمی بینی کند.

جراحی بینی گوشتی 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/themsazi/public_html/wp-includes/functions.php on line 3783